Rekonstrukcja paznokcia Kraków

Zapraszamy na zabieg – rekonstrukcja paznokci:

Ul. Konfederacka 11
30-306 Kraków

Rejestracja telefoniczna od 9-20:

‭882 933 835‬
696 460 016

Ubytki występujące w obrębie płytki paznokciowej mogą wpędzić nas w kompleksy i sprawić, że zaczniemy rezygnować ze spędzania wakacji na morskiej plaży czy też chodzenia w butach z odkrytymi palcami. Jednak zupełnie niepotrzebnie! Wystarczy zdecydować się na niezwykle skuteczny zabieg rekonstrukcji paznokci, by nie musieć dłużej wstydzić się swoich nieestetycznych stóp i znów móc cieszyć się latem.

Co powoduje uszkodzenia macierzy paznokcia?

Uszkodzona macierz i ubytki płytki paznokcia mogą być spowodowane:

  • Zwyrodnieniami chorobowymi,
  • Uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak na przykład mocne uderzenie w palec,
  • Wadami wrodzonymi.

Takie paznokcie nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale mogą także prowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Zabieg rekonstrukcji płytki paznokcia

Na szczęście istnieje rozwiązanie tego krępującego problemu, które polega na wykonaniu zabiegu. Rekonstrukcja paznokcia to bezbolesny zabieg estetyczny, podczas którego uzupełniam brakujące elementy płytki paznokcia. Wykorzystuję w tym celu antygrzybiczną i antybakteryjną masę żelową lub akrylową. Taka masa uszczelnia łożysko z płytką paznokciową, dzięki czemu paznokcie są chronione przed zainfekowaniem.

Na skutek zabiegu zostaje przywrócony naturalny kolor i kształt, a pacjent znów może bez wstydu wykonywać wszystkie czynności wymagające od niego pokazywania stóp. Poza względem estetycznym, rekonstrukcja paznokcia zapobiega też powstawaniu nowych źródeł grzybicznych.

By zabieg rekonstrukcji płytki paznokcia mógł zostać skutecznie przeprowadzony, pacjent musi posiadać przynajmniej jedną trzecią naturalnej płytki paznokcia oraz być całkowicie wolnym od grzybicy. Poza samym zabiegiem niezwykle istotne jest również stosowanie preparatów do pielęgnacji przepisanych przez podologa, by trzymać efekty i umożliwić naturalny wzrost zdrowego paznokcia.

Nie wahaj się i już dziś umów wizytę, by znów móc cieszyć się naturalnie i zdrowo wyglądającymi paznokciami u stóp.

pedicure podolog

Dbam o prawidłową kondycję Twoich stóp

Zapraszam do Kontaktu

Gabinet Agnieszka Kaszuba Podolog
Ul. Konfederacka 11
30-306 Kraków
Rejestracja od 9-20 : ‭882 933 835‬
696 460 016